Posted on

Nagrody książkowe na koniec roku szkolnego

książka z naklejkami do nauki języka angielskiego

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami! Od lat książki wiodą prym wśród nagród na zakończenie roku szkolnego. Nie bez kozery są idealną propozycją, łączą w sobie element zabawy i edukacji. Wybór ciekawej książki w języku angielskim jako nagrody na koniec roku nie tylko wywoła uśmiech na twarzy ucznia, ale także zainspiruje go do wakacyjnej lektury i obcowania z językiem obcym.

Ciekawe nagrody na zakończenie roku szkolnego – słowniki obrazkowe

Gorąco polecam tematyczne słowniki obrazkowe. Dla ciekawych świata przedszkolaków idealnie sprawdzi się seria My Firt Word Book od wydawnictwa Usborne. Znajdziemy tu obrazkowe słowniki prezentujące wybrane zagadnienia tematyczne, takie jak pojazdy, produkty spożywcze, czy też słownictwo związane z życiem na farmie.

Wśród bestsellerów wybierany jako nagrody na zakończenie roku szkolnego znajdziemy również wyjątkową serię kieszonkowych słowników obrazkowych, która prezentuje 199 słów z wybranej kategorii tematycznej. Dodatkowo każda z książek jest też przyjazna dzieciom, ze względu na zaokrąglone rogi oraz wzmocnione tekturowe strony.

Dla uczniów klas starszych szkoły podstawowej oraz szkół średnich polecam wyjątkowe atlasy-słowniki tematyczne „1000 Animals”, „1000 Things in Nature”, „1000 Things that Go” oraz „1000 Things to Eat”. Są to niezwykle szczegółowe kompendia wiedz, które nie tylko stymulują rozwój językowy i poznawczy, ale także rozbudzają naturalną ciekawość świata.

Nagrody na zakończenie roku szkolnego – książki edukacyjne

Edukacyjne książki z otwieranymi okienkami to strzał w dziesiątkę! Seria Look Inside od wydawnictwa Usborne świetnie sprawdzi się jako inspirująca nagroda na zakończenie roku szkolnego. Wydawnictwo oferuje duży wybór edukacyjnych książek z najróżniejszych dziecin nauki. Te pełne ciekawostek kompendia wiedzy, pomaga zrozumieć sposób działania otaczającego nas świata oraz wszechświata. Dodatkowo drobiazgowe ilustracje, otwierane okienka oraz zaskakujące informacje wydłużają czas koncentracji czytelnika i zachęcają go do poznawania i nazywania świata w języku angielskim. Są to książki przyjazne dzieciom ze względu na tekturowe, wzmocnione strony oraz zaokrąglone rogi.

Szukając ciekawych nagród warto również pamiętać o edukacyjnych książkach z serii Questions and Answers. To wciągające, pełne humoru kompendia pytań i odpowiedzi z najróżniejszych dziedzin nauki. Dzięki pełnym ciekawostek otwieranym okienkom oraz dowcipnym ilustracjom książki z serii Questions and Answers wydłużają koncentrację oraz stymulują rozwój językowy i poznawczy.

Ciekawą propozycją od wydawnictwa 360 Degrees jest również przepięknie ilustrowana seria Hidden World. To proste w formie książki edukacyjne z okienkami, które zapraszają czytelnika w podróż do fascynującego świata flory i fauny. Zaskakujące informacje, ciekawostki oraz nietuzinkowe ilustracje – seria ksiażek Hidden World idealnie sprawdzi się w roli nagrody na koniec roku szkolnego!