Książki z naklejkami

Książeczki z naklejkami

Dzięki książeczkom z naklejkami dziecko przyswaja słowa i informację poprzez interaktywną zabawę. Maluch, wklejając naklejki w odpowiednie miejsca, aktywnie angażuje się w czytaną historyjkę. Naklejając kolorowe obrazki pociecha, ma poczucie, że staje się współtwórca ciekawej opowieści, co ma wpływ na szybszą naukę słownictwa.

Wybierając książeczkę z naklejkami dbasz o integrację sensoryczną dziecka

Prawidłowa integracja sensoryczna jest podstawą harmonijnego rozwoju wszystkich zmysłów dziecka. Stymulacja sensoryczna powinna zaczynać się już od pierwszych dni życia, dziecka i dotyczyć wszystkich zmysłów.

Książeczki z naklejkami stymulują wzrok, dotyk, koordynację oraz uczą dzieci orientacji przestrzennej i precyzji. Dostarczają również wiedzy na temat różnych struktur papieru i właściwości kleju.

Dla kogo są książeczki z naklejkami?

Książeczki z naklejkami skierowane są do dzieci od 1 roku życia do 8 lat. W takim to wieku uzupełnianie pustych obszarów kolorowymi obrazkami jest dla dzieci atrakcyjnym zajęciem. Należy pamiętać, że dzieci poniżej 3 roku życia muszą korzystać z książeczek pod opieką starszej osoby.

Ponadto książeczki z naklejkami są pomocne, w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego w najmłodszych grupach wiekowych. Dlatego,wybierając książeczki z naklejkami warto sięgnąć do przedziału wiekowego 3 – 6 lat.

Książeczki z naklejkami dostępne w naszej ofercie znajdziecie Państwo także w wielu kategoriach np. w książeczki kreatywne czy książeczki sensoryczne. W naszym sklepie można także kupić książki z wielu kategoriach tematycznych, o jedzeniu, o kosmosie, o zwierzętach.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą książek, które nie tylko uczą dzieci języka angielskiego, ale też rozwijają i bawią.