Koszty dostawy

Dostawa i odbiór osobisty

   Zamówienie książek o dostępności „wysyłka w 24h” realizowane jest w ciąg 1 dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia (płatność przez przelewy 24 oraz pobranie) lub zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.
   Zamówienie książek o dostępności „wysyłka w 48h” realizowane jest w ciąg 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (płatność przez przelewy 24 oraz pobranie) lub zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.
   Zamówienie książek o dostępności „3-6 dni” realizowane jest maksymalnie do 6 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (płatność przez przelewy 24 oraz pobranie) lub zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.
   Zamówienie książek o dostępności „na zamówienie” realizowane jest indywidualnie. Informacje o czasie realizacji otrzrymują Państwo drogą mailową. Jeśli chcą sprawdzić Państwo przybliżony czas realizacji zamówienia, proszę o wcześniejszy kontakt mailowy (ksiegarnia@littleforest.pl) lub też telefoniczny (535199698).
   Serdecznie zapraszamy do odbioru osobistego zamówienia. Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny celem określenia konkretnego dnia i godziny odbioru zamówionych produktów. Little Forest Children’s Bookshop, ul. Węglowa 1/3, 60-122 Poznań.
   Wysyłki zagraniczne realizujemy po wcześniejszym skalkulowaniu kosztów dostawy. Każde zamówienie podlega indywidualnej wycenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego: ksiegarnia@littleforest.pl
   Darmowa dostawa dotyczy zamówień powyżej 249 zł.

Koszty dostawy

 • 7,99 zł – paczka w RUCHu (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
 • 10,99 zł – paczkomaty InPost (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
 • 15,99 zł – POCZTEX KURIER 48 (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
 • 16,99 zł – kurier InPost (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
 • 21,99 zł – kurier InPost (płatność przy odbiorze)
 • 0,00 zł – zamówienie powyżej 249 zł
 • 0,00 zł – odbiór osobisty (przedpłata na konto, płatność przelewy)