100 Things to Know about Planet Earth

Wydawnictwo: Usborne

Autor: Jerome Martin, Darran Stobbart, Alice James and Tom Mumbray

Oprawa: Twarda

(7)

49,99 

Dostępność: Wysyłka: 24h

„100 Things to Know about Planet Earth” to edukacyjna książka, która w ciekawy i humorystyczny sposób wyjaśnia tajniki funkcjonowania Planety Ziemi. Odkryj 100 zaskakujących faktów z życia naszej planety! Dowiedz się jak zmiany klimatyczne wpływają na jej funkcjonowanie, co stanowi dla niej największe zagrożenie i co możemy zrobić aby ją ochronić. Poznaj zaskakujące fakty o diamentach, złocie oraz kryształach. Odkryj dlaczego w niektórych zakątkach świata grawitacja jest słabsza. Sprawdź jaki jest najbardziej oddalony szczyt od środka Ziemi. Poznaj szlaki migracyjne ptaków oraz króla przestworzy – rybitwę, która z łatwością doleciałby na Księżyc!
Humorystyczne ilustracje, wnikliwe opisy oraz zaskakujące informacje inspirują czytelnika do poznawania Planety Ziemi. Dodatkowo zamieszczony na końcu książki słowniczek trudnych pojęć ułatwia dogłębne zrozumienie przekazywanej treści. „100 Things to Know about Planet Earth” to najlepsze kompendium wiedzy dla ciekawych świata czytelników!

Did you know that rain sometimes falls red? Or that the equivalent of one truckload of plastic is dumped in our oceans every minute? This visually stunning book is filled with 100 fascinating facts, bright, infographic illustrations, information on ways we can help our planet and links to specially selected websites to find out more.

Wydawnictwo: Usborne

Autor: Jerome Martin, Darran Stobbart, Alice James and Tom Mumbray

Ilość stron: 128

Oprawa: Twarda

Rozmiar: 240 x 170

ISBN: 9781474950626

Dostawa i odbiór osobisty

Zamówienie książek o dostępności “wysyłka w 48h” realizowane jest w ciąg 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (płatność przez przelewy 24 oraz pobranie) lub zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.
Zamówienie książek o dostępności “3-6 dni” realizowane jest maksymalnie do 6 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (płatność przez przelewy 24 oraz pobranie) lub zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.
Zamówienie książek o dostępności “na zamówienie” realizowane jest indywidualnie. Informacje o czasie realizacji otrzrymują Państwo drogą mailową. Jeśli chcą sprawdzić Państwo przybliżony czas realizacji zamówienia, proszę o wcześniejszy kontakt mailowy (ksiegarnia@littleforest.pl) lub też telefoniczny (535199698).
Serdecznie zapraszamy do odbioru osobistego zamówienia. Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny celem określenia konkretnego dnia i godziny odbioru zamówionych produktów. Little Forest Children’s Bookshop, ul. Węglowa 1/3, 60-122 Poznań.
Wysyłki zagraniczne realizujemy po wcześniejszym skalkulowaniu kosztów dostawy. Każde zamówienie podlega indywidualnej wycenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego: ksiegarnia@littleforest.pl
Darmowa dostawa dotyczy zamówień powyżej 249 zł.
Koszty dostawy

10,99 zł – paczkomaty InPost (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
15,99 zł – POCZTEX KURIER 48 (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
16,99 zł – kurier InPost (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
21,99 zł – kurier InPost (płatność przy odbiorze)
0,00 zł – zamówienie powyżej 249 zł
0,00 zł – odbiór osobisty (przedpłata na konto, płatność przelewy)

Opinie (7)

 1. książka edukacyjna dla dzieci po angielsku

  Roma

  Świetna książka. Polecam.

 2. książka edukacyjna dla dzieci po angielsku

  Anna Wróbel

  Świetna książka!

 3. książka edukacyjna dla dzieci po angielsku

  Anonimowo

 4. książka edukacyjna dla dzieci po angielsku

  Magda

  Wspaniała, bardzo zaciekawiła dzieci

 5. książka edukacyjna dla dzieci po angielsku

  Ganna Poliak

 6. książka edukacyjna dla dzieci po angielsku

  Arletta Rybak

 7. książka edukacyjna dla dzieci po angielsku

  Piotr Mieczkowski

Dodaj opinię

Inne z tej serii