Opublikowano:

Prezent na Dzień Dziecka – pomysły

Prezent na Dzień Dziecka - pomysły

Najlepszy pomysł na prezent na dzień dziecka – książka po angielsku

Dzień Dziecka to idealna okazja aby sprawić naszym pociechom radość. Uśmiech na twarzy naszych dzieci to znak, że czują się kochane, otoczone troską, po prostu szczęśliwe. Co roku każdy z rodziców staje przed podobnym dylematem, jaki kupić prezent na Dzień Dziecka? Co wybrać aby dziecko było zadowolone? Jak wybrać prezent, który nie tylko bawi, ale także rozwija i uczy naszą pociechę? Ogrom dostępnych zabawek przytłacza, wcale nie ułatwiając podjęcia właściwej, satysfakcjonującej decyzji. Na szczęście z pomocą przychodzą nietuzinkowe, przesympatyczne książki dla dzieci po angielsku. Książka – prezent stymuluje rozwój językowy i poznawczy. Zachęca do poznawania i nazywania świata w języku angielskim. Gwarantuje wspaniałą zabawę i rozwój. Jednym słowem, to idealny prezent dla każdego dziecka.

Prezenty na Dzień Dziecka – propozycje Little Forest:

Prezent na dzień dziecka dla 2 latka – książeczka dotykowa

książka dotykowa dla 2 latka po angielsku
Baby’s Very First Slide and See Farm
Little Forest gorąco poleca: Slide and See Farm
Pełna dotykowych atrakcji seria książeczek dla maluszków. Jeden ruch paluszka pobudza do życia całą ilustrację! Goniący owieczkę piesek, otwierane drzwi kurnika oraz domku dla kóz, napełniające się mlekiem zbiorniki, ruchoma snopowiązałka, wykluwający się kurczak oraz kura znosząca jajko. To wszystko aktywuje maluszka do nauki i wspaniałej zabawy w świecie zwierząt mieszkających na farmie. Książka stymuluje rozwój sprawności manualnej małych rączek oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Ponadto zaprasza do wspólnego naśladowania i rozpoznawania odgłosów zwierząt. Pobudza rozwój mowy oraz wyobraźnię. Przepiękne barwne, wyraziste ilustracje, ruchome elementy oraz wyżłobione dotykowe strony wspaniale wydłużają czas koncentracji najmłodszych czytelników. Książka przyjazna dzieciom, poręczny format, zaokrąglone rogi oraz grube wzmocnione tekturowe strony.

Prezent na dzień dziecka dla 3 latka – książka dźwiękowa

książka do nauki liczenia po angielsku dźwiękowa
Noisy Numbers
Little Forest gorąco poleca: Noisy Numbers
Przesympatyczna edukacyjna książeczka dźwiękowa dla najmłodszych czytelników. Przepięknie ilustrowana książkowa podróż do świata liczb i zwierząt. Dzieci uwielbiają rozpoznawać i naśladować odgłosy otaczającego świata. Książka wyposażona jest w 5 przycisków dźwiękowych, zachęcających najmłodszych czytelników do aktywnej nauki przez zabawę. Co więcej, posiada kolorowo oznakowane zakładki ułatwiające maluszkowi szybkie odnajdywanie ulubionych obrazków. Rozpoznawanie i nazywanie cyfr, liczenie oraz wspólne wesołe naśladowanie odgłosów zwierząt. To wspaniale pobudza logiczne myślenie i stymuluje rozwój maluszków. Książki dźwiękowe wydłużają czas koncentracji dziecka, ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, pobudzają kreatywne myślenie, oraz przede wszystkim zachęcają do wspólnego nazywania świata. Książka przyjazna dzieciom, zawiera zaokrąglone rogi, oraz wzmocnione tekturowe strony.

Prezent na dzień dziecka dla 4 latka – książka z otwieranymi okienkami

ksiązka o kolorach po angielsku
Lift-the-Flap Colours

Little Forest gorąco poleca: Lift-the-Flap Colours
Przepięknie Ilustrowana seria edukacyjnych książek z otwieranymi okienkami pełnymi niespodzianek. Niezwykła książkowa podróż do fascynującego świata kolorów. Ponad 60 otwieranych okienek! Kreatywne zadania do wykonania na każdej stronie gwarantują wielokrotność świetnej zabawy. Poszukiwanie różnokolorowych przedmiotów, liczenie, łączenie w pary, mieszanie kolorów, czy też poszukiwania zwierząt w kolorowych wagonikach wedle zabawnych wskazówek. Barwne, wyraziste ilustracje, otwierane okienka oraz duża ilość pomysłowych zadań do wykonania. Książka stymuluje kreatywne oraz logiczne myślenie, ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową. Wspaniale wydłuża czas skupienia oraz przede wszystkim zachęca małych czytelników do aktywnego poznawania niezwykłego świata kolorów. Książka przyjazna dzieciom, zawiera zaokrąglone rogi, oraz wzmocnione tekturowe strony.

Prezent na dzień dziecka dla 5 latka – książka trójwymiarowa

książka o pogodzie dla dzieci po angielsku
Maisy’s Wonderful Weather Book

Little Forest gorąco poleca: Maisy’s Wonderful Weather Book
Słońce, wiatr, burza, śnieg czy deszcz. Z Maisy zawsze dobrze można bawić się. Przepięknie ilustrowana, pełna ruchomych niespodzianek, podróż z myszką Maisy do świata pogody. Jedno pociągnięcie strzałki wprawia w ruch całą ilustrację! Przesuwne obrazki pobudzają spostrzegawczość, stymulują koordynację wzrokowo-ruchową, wydłużają czas skupienia oraz aktywizują czytelników do wspólnej zabawy z książką.

Prezent na dzień dziecka dla 6 latka – książki ilustrowane Julii Donaldson

książka bajka dla dzieci do czytania the gruffalo julia donaldson
The Gruffalo
Little Forest gorąco poleca: The Gruffalo
„The Gruffalo” to światowy bestseller autorstwa Julii Donaldson o przygodach małej, bystrej myszki i brązowego stwora o imieniu Gruffalo. Pewnego dnia myszka spacerując po gęstym, ciemnym lesie spotyka na swojej drodze lisa, sowę oraz węża. Każde ze spotkanych zwierząt ma chrapkę na myszkę i z przyjemnością schrupałoby ją na deser. Jednakże myszka jest bardzo błyskotliwa i sprytna. Wymyśla potwornego stwora o imieniu Gruffalo, który uwielbia zjadać leśne zwierzęta, a w szczególności lisy, sowy i węże. Dzięki swojej kreatywności odstrasza napastników i bez problemu uchodzi z życiem. Jak wielkie jest zdziwienie naszej bohaterki gdy jej oczom ukazuje Gruffalo, łudząco podobny do wymyślonego przez nią stwora. Czy uda jej się ujść z życiem? Czy jej spryt i przebiegłość pozwolą jej po raz kolejny wydostać się z tarapatów?
„The Gruffalo” – to zdecydowanie idealna książka po angielsku do czytania na głos!
Wyjątkowe ilustracje, których autorem jest Axel Scheffler połączone z melodyjnym, rytmicznym tekstem pełnym powtarzających się wpadających w ucho wersów autorstwa J. Donaldson.

Prezent na dzień dziecka dla 7 latka – edukacyjna książka z otwieranymi okienkami

książka o pogodzie po angielsku
What Makes It Rain?
Little Forest gorąco poleca: What Makes It Rain?
Przesympatyczna edukacyjna seria książek dla dociekliwych małych i dużych czytelników. What Makes It Rain? to wzbogacona 40 otwieranymi okienkami, fascynująca podróż do świata pogody. Jak gorące jest słońce? Skąd się bierze śnieg? Czy można zobaczyć wiatr? Wciągająca, pełna humoru książka pytań i odpowiedzi wnikliwie wyjaśnia szczegóły pogody. Dzięki otwieranym okienkom pełnym ciekawostek What Makes It Rain? wspaniale wydłuża koncentrację oraz stymuluje rozwój językowy i poznawczy. Seria książek dla najbardziej dociekliwych czytelników. Książka przyjazna dzieciom, zawiera zaokrąglone rogi, oraz wzmocnione tekturowe strony.

Prezent na dzień dziecka dla 8 latka i dzieci starszych– książka edukacyjna

książka edukacyjna dla dzieci po angielsku
How Does My Home Work?
Little Forest Gorąco poleca: How Does My Home Work?
Jak powstaje prąd? Skąd bierze się woda w kranie? W jaki sposób gaz dociera do naszych domów? Seria książek edukacyjnych dla ciekawych świata czytelników. W niezwykle wnikliwy, przejrzysty oraz ciekawy sposób wyjaśnia zagadnienia związane z funkcjonowaniem domu. Przepiękne ilustrowana podróż pełna drobiazgowych informacji zaprezentowanych w przyjaznej dzieciom formie.