Posted on

Książki USBORNE dla dzieci po angielsku – nie lada gratka dla małych i dużych czytelników

Książki USBORNE dla dzieci po angielsku – nie lada gratka dla małych i dużych czytelników

wydawnictwo UsborneWyjątkowe, inspirujące, nietuzinkowe – książki wydawnictwa USBORNE z pewnością są idealną propozycją dla wymagających małych i dużych czytelników.
Na czym polega ich fenomen?
Dlaczego są jednym z najlepiej sprzedających się wydawnictw dla dzieci?
Odpowiedź jest prosta – to niewątpliwie zasługa 5 kluczowych elementów:

Książku dopasowane do wieku

W wydawnictwie USBORNE znajdziemy książki dedykowane poszczególnym grupom wiekowym. Od książek dotykowych z serii „Baby’s very first slide and see books” dla najmłodszych czytelników, po serie takie jak „Lift-the-flap questions and answers” czy też „Big books” dla dzieci starszych. Każda z książek dopasowana jest do kompetencji i umiejętności dziecka. Rozwija i uczy wykorzystując naturalne zdolności i zainteresowania czytelników.

książka z naklejkami o kosmosie
First Sticker Book Space

Różnorodność form książek USBORNE

W wydawnictwie USBORNE fantazja i pomysłowość nie znają granic! Znajdziemy tu książki sensoryczne, dotykowe, trójwymiarowe, dźwiękowe, wielkoformatowe z rozkładanymi stronami, z otwieranymi okienkami, ćwiczenia naklejkowe oraz wiele innych. Zaangażowanie zmysłów, zainteresowanie czytelnika, nauka na wesoło – to podstawowe elementy wyróżniające książki USBORNE. Dodatkowo wydawnictwo kładzie duży nacisk na jakość wykonania i dbałość o szczegóły. Wyżłobione strony, rozmaite faktury, przyciski dźwiękowe, czyli to co dzieci lubią najbardziej! Czytanie to dobra zabawa, dlatego wydawnictwo USBORNE zaraża miłością do książek od najmłodszych lat.

książka z otwieranymi okienkami do nauki liczenia po angielsku
Lift-the-Flap Numbers

Bogactwo poruszanych tematów w książkach

Książki USBORNE przybliżają dzieciom najróżniejsze zagadnienia. Maluszki rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem od poznawania i naśladowania dźwięków, czy też pierwszych prób nazywania otaczającego je świta. Dzieci starsze poznają tajniki kosmosu, magnetyczny świat dinozaurów, skomplikowane działanie ludzkiego ciała czy też zjawisk meteorologicznych. Każdy temat jest ważny, a książka jest najlepszym sposobem na przybliżenie nawet z pozoru najbardziej skomplikowanych zagadnień.

książka o pogodzie po angielsku
What Makes It Rain?

USBORNE: wnikliwe spojrzenie na świat

Detale, ciekawostki, zaskakujące informacje – to prosty sposób na zaciekawienie czytelnika. Interesująca, zabawna, przystępna treść zachęca do wnikliwego poznawania świata. W każdym dziecku drzemie ogromny potencjał. Książka to łatwy sposób na rozbudowanie jego zainteresowań, rozbudzenie pasji.

książka o dinozaurach dla dzieci po angielsku
Lift-The-Flap Questions and Answers about Dinosaurs

USBORNE czyli piękne ilustracje

Pomysłowe, innowacyjne, a przede wszystkim wesołe – ilustracje idealnie wspierają przekazywane treści. Wydawnictwo USBORNE wyróżnia dbałość o szczegóły, oraz przystępna forma graficznego prezentowania skomplikowanych zagadnień.

książka o ciele człowieka dla dzieci po angielsku
Big Book of the Body

1 thoughts on “Książki USBORNE dla dzieci po angielsku – nie lada gratka dla małych i dużych czytelników

  1. Czy przedstawione na screenach/zdjęciach fragmenty książek USBORNE pochodzą z pozycji przewidzianych dla dzieci w różnym wieku? Wyglądają dosyć różnorodnie – to dobrze, bo dzieci nie będą się nudzić.

Dodaj komentarz