Big Book of ABC

Wydawnictwo: Usborne

Autor: Felicity Brooks

(3)

49,99 

Dostępność: Brak towaru

„Big Book of ABC” to przepięknie ilustrowana książka edukacyjna dla dzieci do nauki alfabetu. Ucz się i poznawaj słowa zaczynające się na poszczególne litery. To ogromna dawka nowego słownictwa w atrakcyjnej formie. Książka uczy i inspiruje, a barwne, humorystyczne ilustracje wydłużają czas koncentracji dziecka i zachęcają je do poznawania i nazywania świata w języku angielskim. Książka „Big Book of ABC” jest przyjazna dzieciom ze względu na zaokrąglone rogi oraz wzmocnione tekturowe strony. Piękne ilustracje do książki wykonała Sophia Touliatou.

Take a whistle-stop tour through the alphabet from amazing aardvarks, big brown bears and crazy cats to dancing ducks, naughty narwhals and sleeping sloths. With gorgeous illustrations by Sophia Touliatou, simple facts and capital and little letters on every page, this is a lovely book to share with a young child.

Wydawnictwo: Usborne

Autor: Felicity Brooks

Ilość stron: 28

Oprawa: Twarda

Rozmiar: 290 x 240

ISBN: 9781474937214

Dostawa i odbiór osobisty

Zamówienie książek o dostępności “wysyłka w 48h” realizowane jest w ciąg 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (płatność przez przelewy 24 oraz pobranie) lub zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.
Zamówienie książek o dostępności “3-6 dni” realizowane jest maksymalnie do 6 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (płatność przez przelewy 24 oraz pobranie) lub zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.
Zamówienie książek o dostępności “na zamówienie” realizowane jest indywidualnie. Informacje o czasie realizacji otrzrymują Państwo drogą mailową. Jeśli chcą sprawdzić Państwo przybliżony czas realizacji zamówienia, proszę o wcześniejszy kontakt mailowy (ksiegarnia@littleforest.pl) lub też telefoniczny (535199698).
Serdecznie zapraszamy do odbioru osobistego zamówienia. Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny celem określenia konkretnego dnia i godziny odbioru zamówionych produktów. Little Forest Children’s Bookshop, ul. Węglowa 1/3, 60-122 Poznań.
Wysyłki zagraniczne realizujemy po wcześniejszym skalkulowaniu kosztów dostawy. Każde zamówienie podlega indywidualnej wycenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego: ksiegarnia@littleforest.pl
Darmowa dostawa dotyczy zamówień powyżej 249 zł.
Koszty dostawy

10,99 zł – paczkomaty InPost (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
15,99 zł – POCZTEX KURIER 48 (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
16,99 zł – kurier InPost (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
21,99 zł – kurier InPost (płatność przy odbiorze)
0,00 zł – zamówienie powyżej 249 zł
0,00 zł – odbiór osobisty (przedpłata na konto, płatność przelewy)

Opinie (3)

 1. Książki, bajki dla dzieci po angielsku – wiodące wydawnictwa

  Katarzyna W

  Piękna książka 🙂

 2. Książki, bajki dla dzieci po angielsku – wiodące wydawnictwa

  Sara

  Idealna do nauki alfabetu

 3. Książki, bajki dla dzieci po angielsku – wiodące wydawnictwa

  Ewelina Wołoszczuk

  Piękne i ciekawe ilustracje przekuwające wzrok dziecka. Idealna książka na prezent dla najmłodszych.

Dodaj opinię

Inne z tej serii