Wędrówki Janka i spółki

Wydawnictwo: Anatta

Autor:

Oprawa: Miękka

(1)

19,99 

Dostępność: Wysyłka: 24h

„Wędrówki Janka i spółki” to książka podróżniczo-przygodowa skierowana dla dzieci w wieku od 6 lat i zainteresuje zarówno dziewczynki, jak i chłopców. Dzieci w tym wieku są bardzo ciekawe świata i chętnie rozwijają swoje zainteresowania, a oferowana książka im w tym pomoże. „Góry Stołowe” to pierwsza część serii o przygodach młodego podróżnika i jego kudłatych przyjaciół. Kolejne podróże obejmą: Góry Sowie i Karkonosze.

W Polsce mamy góry, morze, pustynię, jeziora, rzeki, lasy, a nawet puszcze. Warto więc wyruszyć na ich poszukiwania, nie zważając na porę roku i pogodę.
Przygody chłopca i jego czworonożnych przyjaciół mają zachęcić młodych czytelników do podróżowania po Polsce, poznawania geografii, przyrody, historii Polski oraz odkrywania ciekawych miejsc i zjawisk geograficznych. Sympatyczna suczka Tośka, wzorując się na swojej ulubionej młodej reporterce, opowiada o podróżach, w których czynnie bierze udział.
„Wędrówki Janka i spółki” są napisane pod kątem młodego odkrywcy, ale, co więcej, są dopełnieniem przewodników dedykowanych dorosłym.

Podróże nie tylko kształcą, ale pomagają również w nawiązywaniu nowych znajomości, poznawaniu samych siebie, uczą tolerancji i dostarczają nowych doświadczeń. Czytelnik, wędrując z bohaterami, rozwija swoją wrażliwość oraz poznaje wartość przyjaźni.
Nie bez powodu towarzyszami chłopca podczas eskapad są psy, które są też pełnoprawnymi bohaterami. To dzięki nim, młody czytelnik dowiaduje się, jak czworonogi postrzegają świat oraz w jaki sposób można wykorzystać ich zmysły. Dzięki temu lektura jest nie tylko ciekawa, zabawna i wzruszająca, ale też pouczająca i dostarcza wielu cennych informacji o zachowaniu naszych czworonogów.
I najważniejsze, pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, a obcowanie z nim dostarcza ludziom więcej pożytku niż strat, a więc ma działanie terapeutyczne.

Atutem książki jest nagromadzenie wyrazów bliskoznacznych w tekście, a dodatkowo, związków frazeologicznych i przysłów o psach, co wpływa na wzbogacenie słownictwa i sprawności językowej odbiorcy.

Wydawnictwo: Anatta

Ilość stron: 107

Oprawa: Miękka

Rozmiar: 205 x 145

ISBN: 9788396335739

Dostawa i odbiór osobisty

 • Zamówienie książek o dostępności „wysyłka w 24h” realizowane jest w ciąg 1 dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia (płatność przez Przelewy24 oraz za pobraniem) lub zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.
 • Informację o przybliżonym czasie wysyłki dla produktów oznaczonych jako „na zamówienie” wysyłamy mailowo po dokonaniu zamówienia.
 • Wysyłki zagraniczne realizujemy po wcześniejszym skalkulowaniu kosztów dostawy. Każde zamówienie podlega indywidualnej wycenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego: ksiegarnia@littleforest.pl celem przygotowania oferty wysyłki zagranicznej.
 • Darmowa dostawa dotyczy zamówień powyżej 249 zł.

Koszty dostawy

 • 8,99 zł – ORLEN Paczka (czas dostawy 2-3 dni robocze)
 • 10,99 zł – paczkomaty InPost (czas dostawy 1-2 dni robocze)
 • 16,99 zł – kurier InPost (czas dostawy 1-2 dni robocze)
 • 21,99 zł – kurier InPost (czas dostawy 1-2 dni robocze)
 • 0,00 zł – zamówienie powyżej 249 zł
 • 0,00 zł – odbiór osobisty (po wcześniejszym kontakcie mailowym: ksiegarnia@littleforest.pl)

1 opinia

 1. książki przygodowe dla dzieci

  przystanek.camping

  Książka z autografami bohaterów 🙂

Dodaj opinię

Inne z tej kategorii