Things That Grow

Wydawnictwo: 360 Degrees

Autor: Libby Walden

(1)

49,99 

Dostępność: Wysyłka: 24 h

“Things That Grow” to przepięknie ilustrowane, kieszonkowe kompendium wiedzy o otaczającym nas świecie. W jaki sposób z malutkiego nasiona wyrasta potężne drzewo? Jak określić wiek drzewa? Czego potrzebują rośliny do życia? Jak długo trwa ciąża słonia? Po co wielbłądom garby? Fascynująca podróż do świata zwierząt i roślin. Jak powstał Wszechświat? Czym są ruchy górotwórcze i do czego prowadzą? W jaki sposób powstają wyspy? Wnikliwe spojrzenie na planetę ziemię oraz procesy geologiczne kształtujące jej obraz.

The world around us is always growing and changing – no two days are ever the same!
Use this beautifully illustrated book to slow the passage of time and discover how a seed transforms into a mighty tree, understand how mountains and islands are created and learn what a puggle becomes when it grows up.

Wydawnictwo: 360 Degrees

Autor: Libby Walden

Ilość stron: 64

Oprawa: Twarda

Rozmiar: 145 x 190

ISBN: 9781848575257

Dostawa i odbiór osobisty

Zamówienie książek o dostępności “wysyłka w 48h” realizowane jest w ciąg 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (płatność przez przelewy 24 oraz pobranie) lub zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.
Zamówienie książek o dostępności “3-6 dni” realizowane jest maksymalnie do 6 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (płatność przez przelewy 24 oraz pobranie) lub zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.
Zamówienie książek o dostępności “na zamówienie” realizowane jest indywidualnie. Informacje o czasie realizacji otrzrymują Państwo drogą mailową. Jeśli chcą sprawdzić Państwo przybliżony czas realizacji zamówienia, proszę o wcześniejszy kontakt mailowy (ksiegarnia@littleforest.pl) lub też telefoniczny (535199698).
Serdecznie zapraszamy do odbioru osobistego zamówienia. Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny celem określenia konkretnego dnia i godziny odbioru zamówionych produktów. Little Forest Children’s Bookshop, ul. Węglowa 1/3, 60-122 Poznań.
Wysyłki zagraniczne realizujemy po wcześniejszym skalkulowaniu kosztów dostawy. Każde zamówienie podlega indywidualnej wycenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego: ksiegarnia@littleforest.pl
Darmowa dostawa dotyczy zamówień powyżej 249 zł.
Koszty dostawy

10,99 zł – paczkomaty InPost (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
15,99 zł – POCZTEX KURIER 48 (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
16,99 zł – kurier InPost (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
21,99 zł – kurier InPost (płatność przy odbiorze)
0,00 zł – zamówienie powyżej 249 zł
0,00 zł – odbiór osobisty (przedpłata na konto, płatność przelewy)

1 opinia

  1. książka o przyrodzie po angielsku

    Małgorzata Łydzińska

    Bardzo fajna książeczka:)

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne z tej kategorii