Shark in the Dark

Wydawnictwo: Puffin Books

Autor: Nick Sharratt

(5)

34,99 

Dostępność: Wysyłka: 48 h

“Shark in the Dark” to druga z serii książka o przygodach ciekawskiego chłopca o imieniu Timothy Pope. Tuż przed pójściem spać nasz bohater obserwuje przy pomocy swojej ulubionej zabawki – teleskopu rozgwieżdżone niebo. Nagle jego oczom ukazuje się coś na kształt ogromnej rybiej płetwy. Czy to ogromny żarłacz błękitny!? Wyobraźnia Timothy’ego jest ogromna i z pozoru straszne rzeczy oglądane z bliska okazują się czymś zupełnie innym.
” Shark in the Dark” to książka pełna niespodzianek! Dzięki powycinanym otworom w ilustracjach pobudza wyobraźnię czytelnika i kreatywne myślenie. Rym i rytm połączone z ogromną dawką humoru ułatwiają naukę nowych słów i zwrotów, mobilizują dzieci do zapamiętywania całego tekstu książki. To idealna pomoc dydaktyczna dla nauczycieli języka angielskiego w grupach przedszkolnych oraz wczesnoszkolnych. Książka zaprasza do wspólnego wykrzykiwania „great white shark! i odgadywania co znajduje się na ilustracji na kolejnej stronie.

Timothy Pope is looking out into the night with his telescope. Is that really a shark he can see? Turn the page and find out . . .
Children will delight in peeping through the die-cut holes and guessing what Tim has spotted.

It’s just before bedtime and Timothy Pope is taking a look through his telescope.
What do you think he can see in the dark?
Could it be a Great White Shark…?

Wydawnictwo: Puffin Books

Autor: Nick Sharratt

Ilość stron: 24

Oprawa: Miękka

Rozmiar: 293 x 210

ISBN: 9780552572187

Dostawa i odbiór osobisty

Zamówienie książek o dostępności “wysyłka w 48h” realizowane jest w ciąg 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (płatność przez przelewy 24 oraz pobranie) lub zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.
Zamówienie książek o dostępności “3-6 dni” realizowane jest maksymalnie do 6 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (płatność przez przelewy 24 oraz pobranie) lub zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.
Zamówienie książek o dostępności “na zamówienie” realizowane jest indywidualnie. Informacje o czasie realizacji otrzrymują Państwo drogą mailową. Jeśli chcą sprawdzić Państwo przybliżony czas realizacji zamówienia, proszę o wcześniejszy kontakt mailowy (ksiegarnia@littleforest.pl) lub też telefoniczny (535199698).
Serdecznie zapraszamy do odbioru osobistego zamówienia. Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny celem określenia konkretnego dnia i godziny odbioru zamówionych produktów. Little Forest Children’s Bookshop, ul. Węglowa 1/3, 60-122 Poznań.
Wysyłki zagraniczne realizujemy po wcześniejszym skalkulowaniu kosztów dostawy. Każde zamówienie podlega indywidualnej wycenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego: ksiegarnia@littleforest.pl
Darmowa dostawa dotyczy zamówień powyżej 249 zł.
Koszty dostawy

10,99 zł – paczkomaty InPost (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
15,99 zł – POCZTEX KURIER 48 (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
16,99 zł – kurier InPost (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
21,99 zł – kurier InPost (płatność przy odbiorze)
0,00 zł – zamówienie powyżej 249 zł
0,00 zł – odbiór osobisty (przedpłata na konto, płatność przelewy)

Opinie (5)

 1. nick sharratt ksiażki dla dzieci po angielsku

  Anna Zalewska

  Po prostu Nick Sharratt. Polecam!

 2. nick sharratt ksiażki dla dzieci po angielsku

  magda butrym

 3. nick sharratt ksiażki dla dzieci po angielsku

  Joanna S.

 4. nick sharratt ksiażki dla dzieci po angielsku

  Magdalena

 5. nick sharratt ksiażki dla dzieci po angielsku

  Żaneta Borowska

  Zarówno mój syn, jak i ja uwielbiamy wszystkie części przygód małego chłopca. W tej pojawia się bardziej wakacyjne słownictwo.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne z tej serii

Inne z tej kategorii