Hidden World: Ocean

Wydawnictwo: 360 Degrees

Autor: Libby Walden

49,99 

Dostępność: Wysyłka: 24h

„Hidden World: Ocean” to edukacyjna książka z otwieranymi okienkami, która zabiera czytelnika w fascynującą podróż do zakamarków tętniącego życiem oceanu. Książka uczy i inspiruje. Ile zębów ma rekin? Do czego koniki morskie używają swoich ogonów? Jak rozdymka broni się przed nieproszonym intruzem? Które ze zwierząt jest największym stworzeniem jakie kiedykolwiek żyło na naszej Planecie? Przepiękne ilustracje, otwierane okienka oraz krótkie ciekawostki z życia zwierząt morskich. Książka „Hidden World: Ocean” pobudza ciekawość oraz zachęca czytelnika do odkrywania i nazywania podwodnego świata w języku angielskim. Jest też przyjazna dzieciom ze względu na zaokrąglone rogi oraz wzmocnione strony.

Learn about the fish and plants of the ocean with Hidden World.
Filled with bite-sized facts, multiple flaps and sumptuous illustrations,
this book is perfect for introducing young children to the wonders beneath the waves.

Wydawnictwo: 360 Degrees

Autor: Libby Walden

Ilość stron: 18

Oprawa: Twarda

Rozmiar: 295 x 195

ISBN: 9781848576087

Dostawa i odbiór osobisty

Zamówienie książek o dostępności “wysyłka w 48h” realizowane jest w ciąg 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (płatność przez przelewy 24 oraz pobranie) lub zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.
Zamówienie książek o dostępności “3-6 dni” realizowane jest maksymalnie do 6 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (płatność przez przelewy 24 oraz pobranie) lub zaksięgowania płatności na naszym koncie bankowym.
Zamówienie książek o dostępności “na zamówienie” realizowane jest indywidualnie. Informacje o czasie realizacji otrzrymują Państwo drogą mailową. Jeśli chcą sprawdzić Państwo przybliżony czas realizacji zamówienia, proszę o wcześniejszy kontakt mailowy (ksiegarnia@littleforest.pl) lub też telefoniczny (535199698).
Serdecznie zapraszamy do odbioru osobistego zamówienia. Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny celem określenia konkretnego dnia i godziny odbioru zamówionych produktów. Little Forest Children’s Bookshop, ul. Węglowa 1/3, 60-122 Poznań.
Wysyłki zagraniczne realizujemy po wcześniejszym skalkulowaniu kosztów dostawy. Każde zamówienie podlega indywidualnej wycenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego: ksiegarnia@littleforest.pl
Darmowa dostawa dotyczy zamówień powyżej 249 zł.
Koszty dostawy

10,99 zł – paczkomaty InPost (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
15,99 zł – POCZTEX KURIER 48 (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
16,99 zł – kurier InPost (przedpłata na konto lub płatność przelewy 24)
21,99 zł – kurier InPost (płatność przy odbiorze)
0,00 zł – zamówienie powyżej 249 zł
0,00 zł – odbiór osobisty (przedpłata na konto, płatność przelewy)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Hidden World: Ocean”

Inne z tej serii

Inne z tej kategorii