O nas

Little Forest to anglojęzyczna językowa księgarnia internetowa.

 

Little Forest to coś więcej niż książka, to starannie wyselekcjonowana oferta najwyższej jakości książek anglojęzycznych dla dzieci dostępna w jednym miejscu. Nasze książki pobudzają zmysły, rozwijają dziecięcą wyobraźnię, stymulują rozwój sensoryczno-motoryczny. Zachęcają małych i dużych czytelników do aktywnego poznawania i nazywania świata w języku obcym.

 

W naszej ofercie znajda Państwo książki dopasowane do potrzeb i możliwości poszczególnych grup wiekowych:

KSIĄŻKI SENSORYCZNE DLA DZIECI

Pełne najróżniejszych faktur i form książki dotykowe, z otwieranymi okienkami, trójwymiarowe, dźwiękowe oraz wiele innych. Pobudzają zmysły, wzrok, słuch, dotyk oraz stymulują rozwój językowy i poznawczy.

KSIĄŻKI KREATYWNE DLA DZIECI

Książki – ćwiczenia trenują koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchową oraz logiczne myślenie. Świetnie przygotowują do nauki pisania ćwicząc precyzję i motorykę ręki.

KSIĄŻKI ILUSTROWANE PO ANGIELSKU

Podróż do świat dziecięcej wyobraźni. Książki poruszające tematy ważne, pozwalające oswajać strachy i emocje; książki humorystyczne, pełne rymów i nieoczekiwanych zwrotów akcji; książki zachęcające do nauka czytania bez stresowania oraz wiele innych różnorodnych nietuzinkowych tytułów stymulujących samodzielne myślenie w języku obcym.

KSIĄŻKI EDUKACYJNE PO ANGIELSKU DLA DZIECI

Stymulują rozwój językowy i poznawczy. Skarbnica nowego słownictwa oraz wiedzy z najróżniejszych dziedzin nauki.

KSIĄŻKI TEMATYCZNE PO ANGIELSKU

Książki podzielone tematycznie w przejrzysty i prosty sposób. Szybkość poszukiwań oraz bogata różnorodność pozycji wewnątrz każdej z kategorii.

SŁOWNIKI OBRAZKOWE DO NAUKI ANGIELKSIEGO

Idealna pomoc dydaktyczna, skarbnica nowego słownictwa. Pomagają uschematyzować oraz rozbudować wiedzę z danej dziedziny. Przepięknie ilustrowane, zachęcają do nazywania i poznawania świata w języku obcym.

MUST-HAVE NAUCZYCIELA – POMOCE DYDAKTYCZNE JĘZYK ANGIELSKI

Książki, które w kreatywny sposób uatrakcyjnią zajęcia językowe. Uwielbiane przez dzieci, łatwe do wykorzystania zarówno podczas zajęć grupowych jak i indywidualnych. Wydłużają czas skupienia uczniów, zachęcają do aktywnego powtarzania i nazywania świata w języku obcym.

 

Little Forest to także filozofia wychowania dziecka wśród książek anglojęzycznych. To wspólna przygoda, podróż do krainy dziecięcej wyobraźni. Zanurzenie w języku obcym, poznawanie i nazywanie świata, myślenie po angielsku.

 

Little Forest tworzą rodzice, angliści, metodycy. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia wybierając książki na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.
Uwaga! Zarażamy miłością do czytania!!!