Opublikowano:

Książka – pomysł na prezent dla dziecka pod choinkę

Książka – pomysł na prezent dla dziecka pod choinkę

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wybór świątecznego prezentu dla dziecka to nie lada wyzwanie. Ogrom dostępnych opcji prezentowych przytłacza, nie ułatwiając podjęcia właściwej decyzji. Z pomocą przychodzą przepięknie ilustrowane książki po angielsku dla dzieci. Edukacyjne, sensoryczne, dotykowe, trójwymiarowe, z okienkami, naklejkami, dźwiękowe, słowniki obrazkowe oraz wiele innych. W księgarni Little Forest każdy znajdzie coś wyjątkowego. Książka po angielsku nie tylko uczy, ale także ćwiczy koncentrację, myślenie w języku obcym. To skarbnica nowego słownictwa oraz źródło wiedzy z najróżniejszych dziedzin nauki. Nie bez kozery, jest idealnym świątecznym prezentem zarówno dla roczniaków, dwulatków, przedszkolaków oraz szkolniaków.

Pomysły na prezent dla dziecka na Mikołajki i Boże Narodzenie

Książka – prezent dla 2 latka

Little Forest gorąco poleca dla roczniaków oraz 2 latków na świąteczny prezent książki dźwiękowe oraz dotykowe:

That’s Not My Santa

sensoryczna książeczka dla dzieci po angielsku na święta o mikołaju
That’s Not My Santa
Wyjątkowa książka dotykowa na Święta Bożego Narodzenia. To wspólna sensoryczna podróż do świata wesołych Mikołajów. Dotykaj, poznawaj i nazywaj najróżniejsze faktury wykonania poszczególnych elementów książki. Błyszczące sanie, szorstki worek na prezenty, czy też puszysta broda Mikołaja – książka zaskoczy czytelnika bogactwem wykorzystanych materiałów. Prosty, powtarzalny tekst wydłuża czas skupienia maluszka i zachęca go do nazywania świata w języku angielskim. Książka przyjazna dzieciom ze względu na poręczny format, zaokrąglone rogi oraz tekturowe, wzmocnione strony. Idealny pomysł na prezent dla najmłodszych!

Baby’s Very First Noisy Book: Christmas

książka dźwiękowa dla dzieci na święta bożego narodzenia
Baby’s Very First Noisy Book: Christmas
Pięknie ilustrowana książeczka dźwiękowa dla maluszków na Święta. Dzieci uwielbiają rozpoznawać i naśladować odgłosy otaczającego ich świata. Książka wyposażona jest w 5 przycisków dźwiękowych, zachęcających najmłodszych czytelników do aktywnej nauki przez zabawę. Posiada również kolorowo oznakowane zakładki ułatwiające maluszkowi szybkie odnajdywanie ulubionych obrazków. Książki dźwiękowe wspaniale wydłużają czas koncentracji dziecka, ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, pobudzają kreatywne myślenie, oraz przede wszystkim zachęcają do wspólnego nazywania świata w języku angielskim. Książka jest też przyjazna dzieciom ze względu na zaokrąglone rogi, oraz wzmocnione tekturowe strony. Idealny pomysł na prezent świąteczny!

My First Touch And Feel Book: Christmas

książeczka dotykowa dla dzieci po angielsku na święta
My First Touch And Feel Book: Christmas
My First Touch And Feel Book: Christmas to urocza książka sensoryczna dla dzieci na Święta. Poznawaj słownictwo związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Książka zaskakuje różnorodnością wykorzystanych faktur i materiałów. Zachęca do aktywnej zabawy, ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową małego czytelnika oraz wydłuża czas skupienia. Prosty rymowany tekst, urocze ilustracje oraz elementy dotykowe – to zdecydowanie najlepsza książka pod choinkę dla najmłodszych! Jest też przyjazna dzieciom ze względu na wzmocnione tekturowe strony oraz zaokrąglone rogi.
 

Książka – prezent dla 3 latka

Little Forest gorąco poleca dla 3 latków na świąteczny prezent książki sensoryczne:

Santa’s Reindeer

książka dotykowa dla dzieci po angielsku na święta bożego narodzenia
Santa’s Reindeer
Pełna humoru świąteczna bajka dla dzieci do czytania po angielsku. W wigilijną noc Mikołaj z reniferem szykują się do drogi. Żeby mieć dużo siły i energii na dostarczenie wszystkich prezentów postanawiają zjeść zupę. Trzeba ją tylko trochę popieprzyć… Apsik! – głośno kicha renifer. O nie! Nos renifera odpadł! Czy uda się go znaleźć nim będzie za późno? Zabawny tekst, sympatyczni bohaterowie, nietuzinkowe ilustracje oraz piszczący nos renifera – to zdecydowanie najlepsza książka pod choinkę dla najmłodszych!

Maisy’s Christmas Presents

książka trójwymiarowa 3D dla dzieci po angielsku na święta i mikołaja
Maisy’s Christmas Presents
Nietuzinkowa książka pełna niespodzianek w świątecznym klimacie. Wraz z Myszką Maisy wybierz się na świąteczne zakupy w poszukiwaniu wyjątkowych prezentów pod choinkę. Pomóż przyjaciołom myszki rozpakować przygotowane dla nich upominki. Okienka, trójwymiarowe, ruchome ilustracje, wysuwane elementy – otwieranie prezentów to świetna zabawa! Książka ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową oraz zachęca do poznawania i nazywania świata w języku angielskim. Idealny pomysł na prezent dla dzieci pod choinkę.

Animal Magnets

książka z magnesami dla dzieci po angielsku
Animal Magnets
Interaktywna książka z magnesami dla najmłodszych czytelników. Książka zawiera 8 magnesów zwierząt, które czytelnik umieszcza na odpowiedniej ilustracji. Baw się i poznawaj mieszkańców drzewa, łąki, stawu, oceanu, oraz ogrodu. Czy wiesz, że kijanki zamieniają się w żabki, a gąsienice w kolorowe motyle? Dzięki tej książce odkrywanie tajemnic zwierzęcego świata to cudowna zabawa. Rozwijaj koordynację wzrokowo-ruchową dziecka oraz jego ciekawość świata dzięki tej interaktywnej książce z magnesami. Książka przyjazna dzieciom ze względu na grube, tekturowe, wzmocnione strony.
 

Książka – prezent dla 4 latka

Little Forest gorąco poleca dla 4 latków na świąteczny prezent książki trójwymiarowe:

Santa’s Noisy Night

książka dla dzieci na boże narodzenie po angielsku trójwymiarowa
Santa’s Noisy Night
Urocza książka trójwymiarowa dla dzieci o Świętach Bożego Narodzenia. Przezabawna opowieść o serii niefortunnych zdarzeń, jakie towarzyszą Mikołajowi podczas dostarczania prezentów. Czy na pewno hałasy jakie towarzyszą licznym upadkom i wypadkom Mikołaja nie obudzą dzieci? Zabawne, ruchome ilustracje 3D, humorystyczny tekst oraz sympatyczni bohaterowie – to zdecydowanie idealna lektura na długie zimowe wieczory! Książka pobudza kreatywne myślenie, spostrzegawczość oraz rozwija wyobraźnie przestrzenną. Wspaniale potęguje ciekawość, wydłuża koncentrację oraz zachęca do wspólnego poznawania i nazywania świata w języku angielskim. Jest to idealny prezent po choinkę dla wymagających małych czytelników.

The Very Merry Mice

książka dla dzieci na boże narodzenie po angielsku trójwymiarowa
The Very Merry Mice
Niezwykła trójwymiarowa książka dla dzieci na Święta. Wielkoformatowe, ruchome ilustracje 3D oraz przezabawny rymowany tekst zapraszają w magiczną, świąteczną podróż. Poznaj wesołą rodzinę myszek i razem z nimi świętuj ten wyjątkowy czas w roku. Ruszający się trójwymiarowy bałwan, wesołe myszy zjeżdżające na śniegu, uroczy pies całujący myszkę pod jemiołą oraz wiele innych ruchomych elementów 3D. Książka pobudza kreatywne myślenie, spostrzegawczość oraz rozwija wyobraźnie przestrzenną. Wspaniale potęguje ciekawość, wydłuża koncentrację oraz zachęca do wspólnego poznawania i nazywania świata w języku angielskim. Jest to idealny prezent po choinkę dla wymagających małych czytelników.

The Very Smiley Snowman

książka dla dzieci na boże narodzenie po angielsku trójwymiarowa
The Very Smiley Snowman
Wyjątkowa trójwymiarowa książka dla dzieci na Święta. Wielkoformatowe, ruchome ilustracje 3D oraz przezabawny rymowany tekst zapraszają w magiczną świąteczną podróż. Urocze całujące się niedźwiedzie polarne, ruszający rogami i językiem wesoły renifer, machający kapeluszem bałwan oraz wiele innych trójwymiarowych bohaterów. Wielokrotność wspaniałej zabawy gwarantowana! Książka pobudza kreatywne myślenie, spostrzegawczość oraz rozwija wyobraźnie przestrzenną. Wspaniale potęguje ciekawość, wydłuża koncentrację oraz zachęca do wspólnego poznawania i nazywania świata w języku angielskim. Jest to idealny prezent po choinkę dla wymagających małych czytelników.
 

Książka – prezent dla 5 latka

Little Forest gorąco poleca dla 5 latków na świąteczny prezent książki z naklejkami i łamigłówkami:

Fingerprint Activities Christmas

książka dla dzieci malujemy odciskami palców na boże narodzenie i święta po angielsku
Fingerprint Activities Christmas
Fingerprint Activities Christmas to pełna inwencji twórczej książka z zadaniami dla dzieci. Wykorzystaj 7 kolorów tuszu i odciskami palców twórz najróżniejsze obrazki. Udekoruj pierniczki, ozdób bombki, namaluj liski jeżdżące na łyżwach po zmarzniętym jeziorze, czy też las pełen sympatycznych reniferów. To ponad 60 stron wspaniałej zabawy! Książka ćwiczy sprawność manualną małych rączek, kreatywne myślenie oraz koncentrację. Uczy rozumienia poleceń oraz zachęca do nazywania i poznawania świata w języku angielskim. To najbardziej kreatywny prezent dla dziecka pod choinkę!

Little Children’s Christmas Activity Book

książka ćwiczenia dla dzieci po angielsku na boże narodzenie
Little Children’s Christmas Activity Book
Urocza książka z naklejkami i zadaniami dla dzieci na Boże Narodzenie. 60 stron kreatywnych i różnorodnych zadań do wykonania uprzyjemni czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Łamigłówki, ćwiczenia na spostrzegawczość, proste zadania matematyczne, szukanie różnic, zagadki logiczne oraz wiele innych pomysłowych zadań do wykonania. To doskonały pomysł na prezent na Mikołajki.

We’re Going on a Bear Hunt: Christmas Activity Book

we're going on a bear hunt christmas
We’re Going on a Bear Hunt: Christmas Activity Book
Nie lada gratka dla wszystkich fanów książki „We’re going on a Bear Hunt”. Wyjątkowe ćwiczenia na święta Bożego Narodzenia. Odkryj wiele zaskakujących faktów o zimowej pogodzie, zwierzętach oraz świątecznych tradycjach. Dowiedz się jak zrobić wieniec bożonarodzeniowy, łańcuch choinkowy, wyjątkowe życzenia świąteczne, poczęstunek dla ptaków, czy też marcepanowe niedźwiadki. Różnorodne łamigłówki, pomysły na zabawy i prace plastyczne, zadania naklejkowe – to zdecydowanie najbardziej pomysłowe świąteczne ćwiczenia dla dzieci! Doskonały pomysł na prezent na Mikołajki.
 

Książka – prezent dla 6 latka

Little Forest gorąco poleca dla 6 latków na świąteczny prezent ilustrowane książki po angielsku:

Last Stop on Reindeer Express

sensoryczna książka dla dzieci po angielsku na święta bożego narodzenia
Last Stop on Reindeer Express
Przepięknie ilustrowana książka z otwieranymi okienkami oraz specjalnie powycinanymi stronami. To wzruszająca, ciepła świąteczna opowieść o miłości i rodzinie. Wraz z główną bohaterką Mią wyrusz w magiczną podróż w poszukiwaniu jej taty. Odkryj przeogromną moc dziecięcej wyobraźni, która pozwala spełnić największe marzenia.

Is It Christmas Yet?

bajka do czytania po angielsku na święta bożego narodzenia
Is It Christmas Yet?
Niezwykle sympatyczna, ilustrowana książka dla dzieci o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Mały miś nie może doczekać się Gwiazdki! Czy już są Święta? – ciągle dopytuje dużego misia. Przed nimi dużo pracy! Trzeba zapakować prezenty, upiec ciasto, wybrać i udekorować choinkę. I choć mały miś bardzo się stara, nie zawsze wszystko wychodzi mu sprawnie i bez kłopotów. Humorystyczny tekst, piękne ilustracje oraz seria niefortunnych zdarzeń podczas świątecznych przygotowań – to zdecydowanie idealna książka na długie zimowe wieczory!

It’s Christmas!

bajka do czytania po angielsku na święta bożego narodzenia
It’s Christmas!
Najzabawniejsza opowieść o rodzinnych przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Poznajcie małego nosorożca o imieniu Archie. Uwielbia on Boże Narodzenie i zrobi wszystko aby było jeszcze bardziej świąteczne! Jego dobre chęci, przeogromny zapał i szalone pomysły doprowadzą do serii niefortunnych zdarzeń. Czy mimo wszystko Święta w tym roku będą udane? Zabawny tekst, sympatyczni bohaterowie, piękne ilustracje – to zdecydowanie idealna książka na długie zimowe wieczory!
 

Książka – prezent dla 7 latka

Little Forest gorąco poleca dla 7 latków na świąteczny prezent edukacyjne książki z okienkami:

Lift-the-Flap Measuring Things

książka edukacyjna dla dzieci z okienkami do nauki miar i wag
Lift-the-Flap Measuring Things
Lift-the-Flap Measuring Things to pełna zaskakujących faktów książka edukacyjna z otwieranymi okienkami. To wyjątkowo inspirująca podróż do świata miar i wag. Za pomocą dołączonej linijki zmierz długość liścia, szerokość żołędzia, sprawdź, jak wysoka będzie roślina doniczkowa, gdy urośnie kolejne 4 cm. Naucz się ważyć, mierzyć, odczytywać temperaturę, czas, prędkość, oraz obliczać powierzchnię i objętość najróżniejszych przedmiotów. Pomysłowe ilustracje, różnorodne zadania do wykonania oraz ponad 150 otwieranych okienek wydłużają koncentrację czytelnika i zachęcają go do poznawania i nazywania świata miar i wag w języku angielskim. Książka stanowi doskonały trening logicznego myślenia oraz rozwija zdolności matematyczne. Jest też przyjazna dzieciom ze względu na wzmocnione tekturowe strony oraz zaokrąglone rogi.

Lift-the-Flap Seasons and Weather

książka z okienkami o porach roku i pogodzie dla dzieci po angielsku
Lift-the-Flap Seasons and Weather
Lift-the-Flap Seasons and Weather to wyjątkowa książka z otwieranymi okienkami o pogodzie zmieniającej się wraz z porami roku. Piękne ilustracje, ponad 80 okienek oraz mnóstwo kreatywnych zadań do wykonania! Książka uczy i inspiruje. Ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację oraz logiczne myślenie. Jest też przyjazna dzieciom ze względu na wzmocnione tekturowe strony oraz zaokrąglone rogi.

Lift-the-Flap ABC

książka do nauki literek i alfabetu po angielsku
Lift-the-Flap ABC
Lift-the-Flap ABC to sympatyczna książka edukacyjna z otwieranymi okienkami do nauki alfabetu. Poznawaj drukowane i pisane, wielkie i małe litery, rozpoznawaj ich brzmienie, szukaj wyrazów na nie się zaczynających. Dzięki tej pomysłowej książce nauka alfabetu to wspaniała zabawa! Przyjaźni bohaterowie, pomysłowe ilustracje, różnorodne zadania do wykonania oraz ponad 100 otwieranych okienek wydłużają koncentrację czytelnika i zachęcają go do poznawania i nazywania świata w języku angielskim. Książka stanowi doskonały trening przygotowujący do nauki czytania i pisania. Jest też przyjazna dzieciom ze względu na wzmocnione tekturowe strony oraz zaokrąglone rogi.
 

Książka – prezent dla 8 latka

Little Forest gorąco poleca dla 8 latków na świąteczny prezent książki edukacyjne z rozkładanymi stronami:

Big Book of Machines

książka o pojazdach i samochodach dla dzieci po angielsku
Big Book of Machines
Wyjątkowa edukacyjna seria książek dla ciekawych świata małych i dużych czytelników. Wzbogacona czterema gigantycznymi rozkładanymi stronami, fascynująca podróż do świata maszyn i pojazdów. Znajdziemy tu największe, najpotężniejsze, najdłuższe oraz najszybsze pojazdy na świecie. Wyraziste ilustracje oraz szczegółowe, pełne ciekawostek opisy, w niezwykle angażujący i przystępny sposób prezentują fascynujący świat maszyn.

Big Book of the Body

książka dla dzieci o ciele człowieka po angielsku z rozkładanymi stronami
Big Book of the Body
Wyjątkowa edukacyjna seria książek dla ciekawych świata małych i dużych czytelników. Wzbogacona czterema gigantycznymi rozkładanymi stronami, fascynująca podróż do wnętrza ludzkiego ciała. Z czego zrobiony jest człowiek? Gdzie trafia jedzenie, które zjadamy? W jaki sposób działa mózg? Barwne, humorystyczne ilustracje oraz szczegółowe, pełne ciekawostek opisy, w niezwykle angażujący i przystępny sposób wyjaśniają czytelnikom najważniejsze zagadnienia związane z funkcjonowaniem ludzkiego organizmu.

Big Book of Animals

książka dla dzieci po angielsku o zwierzętach z rozkładanymi stronami
Big Book of Animals
Wyjątkowa edukacyjna seria książek dla ciekawych świata małych i dużych czytelników. Wzbogacona czterema gigantycznymi rozkładanymi stronami, fascynująca podróż do świata zwierząt. Znajdziemy tu największe, najwyższe, najcięższe, najszybsze, najbardziej niebezpieczne, najbardziej jadowite zwierzęta na świecie. Wyraziste ilustracje oraz szczegółowe, pełne ciekawostek opisy, w niezwykle angażujący i przystępny sposób prezentują fascynujący świat dzikich zwierząt.

Książka – prezent dla 9 latka

Little Forest gorąco poleca dla 9 latków na świąteczny prezent obrazkowe słowniki tematyczne:

1000 Things to Eat

słownik obrazkowy po angielsku dla dzieci i młodzieży
1000 Things to Eat
Przepięknie ilustrowana edukacyjna seria atlasów-słowników obrazkowych dla dociekliwych i ciekawych świata czytelników. Zabawa i nauka w różnorodnym świecie produktów spożywczych. Niezwykła książkowa wyprawa do zakamarków kuchni, piekarni, warzywniaka, rzeźnika, sklepu rybnego, delikatesów, najróżniejszych restauracji świata oraz wielu innych ciekawych miejsc. Książka stymuluje rozwój językowy i poznawczy. Rozbudza naturalną ciekawość świata małych i dużych czytelników. Idealna pomoc dydaktyczna. Książka przyjazna dzieciom, zawiera wzmocnione tekturowe strony oraz zaokrąglone rogi.

1000 Things Under the Sea

1000 Things Under the Sea
Przepięknie ilustrowana edukacyjna seria atlasów-słowników obrazkowych dla dociekliwych i ciekawych świata czytelników. Zabawa i nauka w różnorodnym świecie zwierząt morskich. Niezwykła książkowa wyprawa do zakamarków oceanu w poszukiwaniu najróżniejszych rodzajów rekinów, delfinów, wielorybów, ryb, płaszczek, stawonogów, ośmiornic, kałamarnic, meduz oraz wielu innych zwierząt. Książka stymuluje rozwój językowy i poznawczy. Rozbudza naturalną ciekawość świata małych i dużych czytelników. Idealna pomoc dydaktyczna. Książka przyjazna dzieciom, zawiera wzmocnione tekturowe strony oraz zaokrąglone rogi.

1000 Things that Go

słownik obrazkowy po angielsku dla dzieci i młodzieży
1000 Things that Go
Przepięknie ilustrowana edukacyjna seria atlasów-słowników obrazkowych dla dociekliwych i ciekawych świata czytelników. Zabawa i nauka w różnorodnym świecie pojazdów. Niezwykła książkowa wyprawa do krainy samochodów, motorów, statków, łódek, żaglówek, pojazdów wodnych, latających, czołgów, dźwigów, koperek, ciężarówek, pojazdów kosmicznych, rakiet oraz wielu innych pojazdów. Książka stymuluje rozwój językowy i poznawczy. Rozbudza naturalną ciekawość świata małych i dużych czytelników. Idealna pomoc dydaktyczna. Książka przyjazna dzieciom, zawiera wzmocnione tekturowe strony oraz zaokrąglone rogi.
 

Książka – prezent dla 10 latka oraz dzieci starszych

Little Forest gorąco poleca dla 10 latków oraz dzieci starszych na świąteczny prezent edukacyjne książki po angielku:

100 Things to Know about Science

książka edukacyjna dla dzieci po angielsku o świecie i wszechświecie
100 Things to Know about Science
100 Things to Know about Science to inspirująca książka edukacyjna dla dzieci i młodzieży. Poznaj 100 zaskakujących faktów związanych z funkcjonowaniem otaczającego nas świata i wszechświata. Dowiedz się, co powoduje wybuch wulkanu, jak mocna jest pajęcza sieć oraz jak wysoka potrafi być fala tsunami. Humorystyczne ilustracje, wnikliwe opisy oraz zaskakujące informacje inspirują czytelnika do poznawania tajników funkcjonowania planety ziemi oraz kosmosu. Dodatkowo zamieszczony na końcu książki słowniczek trudnych pojęć ułatwia dogłębne zrozumienie przekazywanej treści.

100 Things to Know About Food

edukacyjna książka dla dzieci po angielsku o jedzeniu
100 Things to Know About Food
100 Things to Know About Food to pełna ciekawostek książka edukacyjna dla dzieci i młodzieży. Poznaj 100 zaskakujących faktów o jedzeniu i produktach spożywczych. Czy jedząc dużo marchewek moja skóra zmieni kolor na bardziej pomarańczowy? Dlaczego galaretka nie zastygnie, gdy dodamy do niej kiwi? Czy zjedzenie zbyt dużej ilości papryczek czili może być groźne dla zdrowia? Humorystyczne ilustracje, wnikliwe opisy oraz zaskakujące informacje inspirują czytelnika do poznawania wyjątkowego świata produktów spożywczych w języku angielskim. Dodatkowo zamieszczony na końcu książki słowniczek trudnych pojęć ułatwia dogłębne zrozumienie przekazywanej treści.

100 things to know about the human body

edukacyjna książka o ciele człowieka dla dzieci po angielsku
100 Things to Know About the Human Body
100 things to know about the human body to niezwykła książka edukacyjna dla dzieci i młodzieży. Poznaj 100 zaskakujących faktów o ciele człowieka. Czy wiesz, że w ciągu całego twojego życia, prześpisz nawet 23 lata? Połykacze mieczy zainspirowali naukowców do wynalezienia endoskopu, a najwyższy człowiek na świecie miał 2,72 m! Humorystyczne ilustracje, wnikliwe opisy oraz zaskakujące informacje inspirują czytelnika do poznawania tajników funkcjonowania ludzkiego organizmu. Dodatkowo zamieszczony na końcu książki słowniczek trudnych pojęć ułatwia dogłębne zrozumienie przekazywanej treści.